Biyografi

 

1988 Sakarya doğumluyum. 2004 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinin yanı sıra gazete ve televizyonlarda görev yaptım. 2007 yılının Haziran ayından 2009 yılının Eylül ayına kadar İhlas Haber Ajansı'nda çalıştım. İhlas Haber Ajansı Didim Muhabiri olarak göreve başlayıp, İHA'nın yanı sıra Akşam Gazetesi Didim Muhabiri olarak görev yaptım. Antalya'da da 2 yıl Manavgat'ın Sesi gazetesinde çalıştım. 2009 ile 2014 yılları arasında Yeni Asır Gazetesi'nin muhabirliğini yaptım. Günümüzde acar muhabir olarak tanındığım Didim'de Sarı Basın Kartı sahibi olarak Aydın Denge Gazetesi'nde ve Doğan Haber Ajansı'nda (DHA) Didim Muhabiri olarak görevimi sürdürüyorum.

Bugüne kadar fotoğraf ve haber dallarında birçok başarılara imza attım. Çeşitli yaygın basın sayfalarında Türkiye gündemini ilgilendiren haberlerim yer aldı. Hedefim, bu meslekte ilerleyip daha büyük başarılar elde etmek.

Meslek yaşamımda fotoğrafsız bir haber düşünemem. En büyük hayalim ise Türkiye'nin 7 bölgesini gezip, bölgelerdeki günlük yaşamı görüntülemek.